rejestracja wizyt: 666 352 263 poradnia@niemusibolec.com

Usługi

oferowane w naszej poradni

tel. 666-352-263

ul. Twardowskiego 1a, Białystok

godziny pracy

pn-pt 9:00 – 20:00

e-mail

poradnia@niemusibolec.com

Witaj w “Nie musi boleć”

Poradnia leczenia bólu “Nie musi boleć” w Białymstoku to miejsce, gdzie pomoc znajdą zarówno pacjenci dorośli, jak i dzieci. Zajmujemy się holistycznym leczeniem bólu przewlekłego, leczeniem ran i domową opieką paliatywną. Dodatkowo nasi pacjenci mogą skorzystać z opieki fizjoterapeuty, psychoterapeuty, psychoonkologa, dietetyka, psychodietetyka oraz lekarza psychiatry. Oferujemy również trening medyczny oraz konsulacje w zakresie diagnostyki i terapii SI.

Dostępne w naszej poradni

leczenie bólu

fizjoterapia

psychoterapia

dietetyka

opieka paliatywna

leczenie ran

Leczenie bólu

Poradnia leczenia bólu obejmuje opieką pacjentów z bólem przewlekłym każdego pochodzenia – stawiamy na holistyczne podejście, które przynosi najlepsze efekty.

Leczenie dzieci

W naszej poradni zajmujemy się również leczeniem bólu u dzieci w każdym wieku. Nasz zespół jest przygotowany do pracy z małymi pacjentami i ich rodzinami.

Opieka paliatywna

W ramach pakietów domowej opieki paliatywnej zajmujemy się pacjentami  leżącymi lub z niepełną sprawnością – chorymi nowotworowymi, neurologicznymi i nie tylko.

Fizjoterapia

Nasi fizjoterapeuci pracują metodami manualnymi, łącząc różne techniki – pracę mięśniowo-powięziową, suche igłowanie, pinoterapię, PNF i inne. Przyjmują pacjentów w poradni i jeżdżą na wizyty domowe.

Trening medyczny

W ramach poprawy funkcjonowania chorych i redukcji bólu fizjoterapeuci z naszej poradni prowadzą treningi medyczne na siłowni. Ten rodzaj aktywności fizycznej pozwala na precyzyjne dobranie obciążenia.

Leczenie ran

W naszej poradni zajmujemy się także pacjentami z ranami przewlekłymi – odleżynami, owrzodzeniami nowotworowymi, stopą cukrzycową, owrzodzeniami pochodzenia naczyniowego i nie tylko.

Psychoterapia

W poradni prowadzimy psychoterapię indywidualną dorosłych i dzieci. Nasi psychoterapeuci pracują głównie w nurcie psychoterapii poznawczo-behawioralnej, integracyjnej oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach.

Psychiatria

Nasi dorośli pacjenci mogą korzystać z opieki lekarza psychiatry. Szczególnie dobre efekty w przypadku chorych z zaburzeniami depresyjnymi czy lękowymi przynosi połączenie psychoterapii i leczenia psychiatrycznego.

Psychoonkologia

Pacjenci leczący się z powodu nowotworu w każdym stadium zaawansowania oraz ich bliscy mogą skorzystać z konsultacji i pomocy psychoonkologa psychotraumatologa, a w przypadku chorych leżących – również w postaci wizyt domowych.

Rejestracja internetowa