rejestracja wizyt: 666 352 263 kontakt@niemusibolec.com

Nie musi boleć!

Ból przewlekły to poważna choroba, którą można skutecznie leczyć. Może być związany z innymi chorobami lub istnieć sam z siebie.

Chorzy z bólem przewlekłym

Leczę pacjentów cierpiących z powodu bólu przewlekłego każdego pochodzenia (ból somatyczny, funkcjonalny, neuropatyczny itp)

Wielokierunkowe leczenie

Oferujemy profesjonalne i nowoczesne leczenie ran przewlekłych każdego pochodzenia – owrzodzeń naczyniowych, odleżynowych, nowotworowych i innych.

Botoks i blokady przeciwbólowe

W leczeniu bólu wykorzystuję również techniki interwencyjne pod postacią blokad przeciwbólowych wykonywanych pod kontrolą USG oraz zastosowanie toksyny botulinowej

W gabinecie zajmujemy się leczeniem bólu związanego z:

 • chorobami kręgosłupa (choroba zwyrodnieniowa, rwa kulszowa, dyskopatia, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, zespół ogona końskiego)
 • chorobami stawów (choroba zwyrodnieniowa, reumatoidalne zapalenie stawów)
 • chorobami tkanek miękkich (reumatyzm tkanek miękkich
 • endometriozą
 • neuropatią (neuralgia półpaścowa, polineuropatia cukrzycowa, obwodowy ból neuropatyczny, ośrodkowy ból neuropatyczny)
 • zespołem wieloobjawowego bólu miejscowego

a także:

 • bólu głowy (migrena, napięciowe bóle głowy, neuralgia nerwu trójdzielnego, neuralgia nerwu twarzowego, zespół bólowo-dysfunkcyjny stawu skroniowo żuchwowego, polekowe bóle głowy)
 • bólu fantomowego
 • przetrwałego bólu pooperacyjnego
 • bólu funkcjonalnego (fibromialgia, zespół jelita drażliwego)
 • bólu u chorych na nowotwór oraz u chorych po leczeniu przeciwnowotworowym

Oferowane formy leczenia bólu

Zadzwoń by umówić wizytę

666 352 263
787 056 051

Konsultacja lekarska (od 200zł)

W naszej poradni oferujemy konsultacje lekarskie w zakresie leczenia bólu oraz psychiatrii.
Prosimy o zabranie ze sobą historii choroby, wyników badań oraz listy aktualnie przyjmowanych leków i suplementów.

Telekonsultacja (od 200zł)

To usługa skierowana przede wszystkim do stałych pacjentów, u których wizyta kontrolna może być przeprowadzona w formie telekonsultacji. W przypadku nowych pacjentów jest również możliwa, ale nie zawsze wystarczająca.

Fizjoterapia (od 140zł)

Niezbędna do skutecznego leczenia bólu przewlekłego. Fizjoterapeuta dobierze techniki odpowiednie do Państwa problemu, biorąc pod uwagę potrzeby, możliwości i ogólny stan zdrowia.

Botoks i blokady przeciwbólowe (od 350zł)

Metody te służą do wspomagającego leczenia bólu. Przy użyciu botoksu można leczyć ból związany z bruksizmem, migreną, napięciowym bólem głowy czy spastycznością mięśni. Blokady przeciwbólowe to techniki interwencyjne, do których wykorzystuję USG podając leki w okolice nerwów lub splotów nerwowych.

Psychoterapia (150zł)

W naszej poradni prowadzona jest psychoterapia w nurcie poznawczo-behawioralnym. Znajduje ona swoje zastosowanie nie tylko w przypadku pacjentów z bólem przewlekłym jako uzupełnienie holistycznego leczenia, ale również może okazać się pomocna dla pacjentów cierpiących np. na zaburzenia depresyjne czy lękowe.

Leczenie ran (od 150zł)

Prowadzone przez doświadczoną pielęgniarkę specjalistkę jest skierowane do pacjentów cierpiących z powodu niegojących się ran lub owrzodzeń każdego pochodzenia – w szczególności naczyniowego, odleżynowego, cukrzycowego czy nowotworowego.

Wizyta domowa (450zł)

Ta forma konsultacji lekarskiej skierowana jest do pacjentów, którzy z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą pojawić się na wizycie w gabinecie (np. pacjenci leżący), a także pacjentów z silnym bólem. Wizyty domowe możliwe są w Białymstoku i okolicach.

Porozmawiajmy!

Rejestracja

666 352 263
787 056 051

Usługi

wizyty w gabinecie
telekonsultacje
wizyty domowe

Adres

ul. Twardowskiego 1a

15-170 Białystok