rejestracja wizyt: 85 585 57 42 kontakt@niemusibolec.com

Gabinet leczenia bólu

Jestem lekarzem anestezjologiem w trakcie specjalizacji i prowadzę gabinet leczenia bólu w Białymstoku. Moim celem jest poprawa jakości życia pacjentów zmagających się z bólem przewlekłym różnego pochodzenia. Współpracuję z psychologiem, fizjoterapeutą i dietetykiem, aby w leczeniu chorych uzyskiwać najlepsze efekty.

Jestem członkiem International Assosciation for the Study of Pain (IASP), European Society of Regional Anaestehsia and Pain Theraphy (ESRA), European Pain Federation (EFIC), European Society of Anesthesiology and Intensive Care (ESAIC) i Polskiego Towarzystwa Anestezjologii i Intensywnej Terapii (PTAiIT).

Pacjentów przyjmuję w gabinecie leczenia bólu w Białymstoku na ulicy Wojskowej 4, na telekonsultacjach, a w razie potrzeby oferuję również wizyty domowe.

Zarezerwować termin wizyty można przy użyciu rejestracji internetowej, telefonicznie lub mailowo.

Jakiego rodzaju ból leczę?

W gabinecie leczenia bólu zajmuję się leczeniem przede wszystkim bólu przewlekłego różnego pochodzenia – bólem nienowotworowym, bólem nowotworowym i po leczeniu przeciwnowotworowym, bólem neuropatycznym, bólem funkcjonalnym i innymi. Pomagam chorym, którzy szukają kompleksowego podejścia do leczenia bólu, chcą uzyskać efektywną pomoc w swoich dolegliwościach oraz poprawić jakość życia. Współpracuję z fizjoterapeutą, psychologiem oraz dietetykiem aby leczyć ból skutecznie i bezpiecznie.

W Gabinecie zajmuję się leczeniem bólu związanego z:

 • chorobami kręgosłupa (choroba zwyrodnieniowa, rwa kulszowa, dyskopatia, zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa, zespół ogona końskiego)
 • chorobami stawów (choroba zwyrodnieniowa, reumatoidalne zapalenie stawów)
 • chorobami tkanek miękkich (reumatyzm tkanek miękkich
 • endometriozą
 • neuropatią (neuralgia półpaścowa, polineuropatia cukrzycowa, obwodowy ból neuropatyczny, ośrodkowy ból neuropatyczny)
 • zespołem wieloobjawowego bólu miejscowego

a także

 • bólu głowy (migrena, napięciowe bóle głowy, neuralgia nerwu trójdzielnego, neuralgia nerwu twarzowego, zespół bólowo-dysfunkcyjny stawu skroniowo żuchwowego, polekowe bóle głowy)
 • bólu fantomowego
 • przetrwałego bólu pooperacyjnego
 • bólu funkcjonalnego (fibromialgia, zespół jelita drażliwego)
 • bólu u chorych na nowotwór oraz u chorych po leczeniu przeciwnowotworowym

Metody leczenia bólu

Aby skutecznie pomagać pacjentom radzić sobie z bólem w swojej pracy stosuję różnorodne metody. Podstawową z nich jest farmakoterapia, czyli leczenie przy użyciu leków, w tym marihuany leczniczej. Jeśli uważam, że z takiego postępowania pacjent odniesie korzyść, zapraszam na konsultację u fizjoterapeuty, psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego lub dietetyka. Dzięki takiemu kompleksowemu postępowaniu i współpracy zespołu terapeutycznego z pacjentem uzyskujemy najlepsze efekty w leczeniu bólu.

konsultacja w gabinecie

koszt: 150zł

W trakcie konsultacji porozmawiamy na temat Państwa dolegliwości. Zapoznam się z Państwa historią choroby i zbiorę dokładny wywiad, a także zbadam. Zapytam o oczekiwania dotyczące leczenia oraz przedstawię możliwe do zastosowania metody terapeutyczne.

Proszę o zabranie ze sobą na wizytę:

E

listy przyjmowanych leków wraz z dawkami

E

listy przyjmowanych suplementów diety, witamin, ziół i innych preparatów

E

kart wypisowych z ewentualnych pobytów w szpitalu

E

wyników badań obrazowych oraz innych badań dodatkowych

E

historii choroby z innych poradni

konsultacja online

koszt: 150zł

To usługa skierowana przede wszystkim do stałych pacjentów, u których wizyta kontrolna może być przeprowadzona w formie telekonsultacji. Jest to wygodna forma spotkania z lekarzem gwarantująca większą elastyczność np. pod względem terminu.

W przypadku nowych pacjentów jest również możliwa, ale nie zawsze wystarczająca.

Aby była możliwa, niezbędne jest posiadanie urządzenia z kamerą, mikrofonem oraz połączenia z internetem (np. smartfon).

wizyta domowa

koszt: 350zł

Ta forma konsultacji lekarskiej skierowana jest do pacjentów, którzy z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą pojawić się na wizycie w gabinecie (np. pacjenci leżący), a także pacjentów z silnym bólem. Wizyty domowe możliwe są w Białymstoku i okolicach.

Proszę o przygotowanie:

E

listy przyjmowanych leków wraz z dawkami

E

listy przyjmowanych suplementów diety, witamin, ziół i innych preparatów

E

kart wypisowych z ewentualnych pobytów w szpitalu

E

wyników badań obrazowych oraz innych badań dodatkowych

E

historii choroby z innych poradni