rejestracja wizyt: 666 352 263 kontakt@niemusibolec.com

T

Trening medyczny

Trening medyczny

indywidualne podejście

ćwiczenia dobieramy indywidualnie do potrzeb i możliwości pacjenta

leczenie przyczynowe

w naszej pracy koncentrujemy się na usunięciu przyczyny bólu i poprawie sprawności

dobrany sprzęt

treningi odbywają się w nowoczesnej siłowni, co umożliwia skuteczną pracę

zalecone ćwiczenia

aby uzyskać najlepsze efekty, uczymy pacjentów prawidłowej aktywności fizycznej

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo jest odpowiedni trening medyczny?

Z takiego treningu może skorzystać większość pacjentów zmagających się z bólem przewlekłym. Nie ma ograniczeń wiekowych dla podejmowania tego rodzaju aktywności. Dzięki indywidualnemu doborowi ćwiczeń możemy osiągnąć doskonałe efekty w bezpieczny sposób.

Ile to kosztuje?

1 trening to koszt 130zł za 45min zajęć indywidualnych. Istnieje możliwość wykupienia pakietu 10 treningów, co jest nie tylko korzystne finansowo (taki pakiet koszuje 1100zł), ale również motywujące.

Jak wyglądają treningi?

Treningi odbywają się na bogato wyposażonej siłowni w centrum Białegostoku. Wszystkie ćwiczenia dobierane są indywidualnie, a w trakcie treningu nad pacjentem czuwają nasi specjaliści ucząc prawidłowego wykonywania ćwiczeń i dbając o bezpieczeństwo podopiecznych.

Ile treninów i jak często będzie trzeba odbyć?

Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż ilość treningów niezbędnych do poprawy funkcjonowania zależy od wielu czynników – m.in rodzaju problemu zdrowotnego czy zaangażowania pacjenta w zalecone ćwiczenia.
Treningi odbywają się nie częściej niż 2 razy w tygodniu. Poza nimi nasi specjaliści mogą zalecić ćwiczenia dodatkowe do samodzielnego wykonywania w domu.

Czas wizyty w 100% wykorzystany żeby pomóc pacjentowi. Potrzebowałam ekspresowej pomocy i Pani Klara dostosowała plan leczenia do tego. Jest to kompetentna osoba, dodatkowo bardzo przyjemnie się rozmawia, nie ma niezręcznych ciszy!

Weronika

Zgłosiłam się z ogromnym bólem pleców w odcinku lędźwiowym, Pani Ula uważnie mnie wysłuchała, na początek zbadała całościowo i zwróciła uwagę na elementy których nikt wcześniej nigdy mi nie wyjaśnił. Fizjoterapia miała na celu rozluźnienie moich pospinanych mięśni, gdy tylko ucisk stawał się bolesny Pani Ula wiedziała kiedy troszkę odpuścić, przez co udało się wykonać cały zabieg. Ustaliliśmy plan dalszego leczenia. Jest o niebo lepiej, serdecznie polecam i dziękuję.

M.Ch.

Porozmawiajmy!

Email

Rejestracja

666 352 263
787 056 051

Usługi

wizyty w gabinecie
telekonsultacje
wizyty domowe

Adres

ul. Twardowskiego 1a

15-170 Białystok

Poradnia leczenia bólu - Nie musi boleć

Social media