rejestracja wizyt: 666 352 263 kontakt@niemusibolec.com

Leczenie dzieci

Umów wizytę

tel. 666-352-263

oferujemy konsultacje w zakresie leczenia bólu, fizjoterapii i zaburzeń integracji sensorycznej

Holistyczna opieka

leczenie bólu

w naszej poradni leczymy ból przewlekły u dzieci w każdym wieku

fizjoterapia dzieci

mali pacjenci uzyskają u nas pomoc wykwalifikowanego fizjoterapeuty dziecięcego

praca zespołowa

aby uzyskać najlepsze efekty pracujemy w zespole multidyscyplinarnym

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jak przebiega wizyta u fizjoterapeuty?

Na pierwszej wizycie zbierany jest dokładny wywiad i wykonywane badanie przedmiotowe, aby prawidłowo zdiagnozować problem i wspólnie z pacjentem ustalić plan postępowania. Następnie przeprowadzana jest dopasowana

Jak przygotować się do wizyty?

Należy zabrać ze sobą dokumentację medyczną, ewentualne badania obrazowe, które zostały już wykonane (zarówno opisy, jak i płyty z zapisem badań). Polecamy przygotowanie również swobodnego ubrania do przebrania się na czas wizyty – np. t-shirtu i getrów – aby czuć się komfortowo.

Ile wizyt i jak często będzie trzeba odbyć?

Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie, gdyż ilość wizyt niezbędnych do rozwiązania problemu zależy od wielu czynników – m.in rodzaju problemu zdrowotnego czy zaangażowania pacjenta w zalecone ćwiczenia.
Wizyty odbywają się nie częściej niż 2 razy w tygodniu.

Czy można skorzystać z metod z zakresu fizykoterapii?

W naszej poradni fizjoterapeutki nie stosują metod z zakresu fizykoterapii (np. laseroterapii, krioterapii, elektroterapii itp), gdyż naszym podstawowym celem jest działanie przyczynowe, skoncentrowane nie tylko na złagodzeniu objawów, ale przede wszystkim na zidentyfikowaniu i usunięciu powodu dolegliwości. 

Czas wizyty w 100% wykorzystany żeby pomóc pacjentowi. Potrzebowałam ekspresowej pomocy i Pani Klara dostosowała plan leczenia do tego. Jest to kompetentna osoba, dodatkowo bardzo przyjemnie się rozmawia, nie ma niezręcznych ciszy!

Weronika

Zgłosiłam się z ogromnym bólem pleców w odcinku lędźwiowym, Pani Ula uważnie mnie wysłuchała, na początek zbadała całościowo i zwróciła uwagę na elementy których nikt wcześniej nigdy mi nie wyjaśnił. Fizjoterapia miała na celu rozluźnienie moich pospinanych mięśni, gdy tylko ucisk stawał się bolesny Pani Ula wiedziała kiedy troszkę odpuścić, przez co udało się wykonać cały zabieg. Ustaliliśmy plan dalszego leczenia. Jest o niebo lepiej, serdecznie polecam i dziękuję.

M.Ch.

Porozmawiajmy!

Email

Rejestracja

666 352 263
787 056 051

Usługi

wizyty w gabinecie
telekonsultacje
wizyty domowe

Adres

ul. Twardowskiego 1a

15-170 Białystok

Poradnia leczenia bólu - Nie musi boleć

Social media