rejestracja wizyt: 666 352 263 kontakt@niemusibolec.com

Dietetyka

Dieta skrojona na miarę

dla chorych przewlekle

obejmujemy opieką dietetyczną chorych na choroby przewlekłe, również onkologiczne

potrzebne wsparcie

aby dieta była skuteczna niezbędne jest wsparcie – u nas je dostaniesz

doświadczona kadra

holistyczne podejście do pacjenta umożliwia uzyskanie najlepszych efektów

dopasowany jadłospis

dieta odpowiednia dla indywidualnych potrzeb, preferencji i możliwości

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Czy analiza składu ciała jest bezpieczna?

Tak, to badanie bezpieczne i nieinwazyjne, ponadto – całkowicie bezbolesne. Można ją wykonać u praktycznie każdego pacjenta, z wyłączeniem chorych z rozrusznikami czy pacjentek w ciąży. Pomimo, że do analizy wykorzystywany jest prąd elektryczny, to jest to prąd o bardzo niewielkim natężeniu, przez co jest praktycznie niewyczuwalny.

Jak przygotować się do wizyty?

Warto zabrać ze sobą wyniki aktualnych badań i ewentualną historię chorób, na które cierpi pacjent, a także listę pokarmów spożywanych przez ostatnie 3 dni. Ponadto, ze względu na to, że na wizycie wykonujemy analizę składu ciała, prosimy o nie spożywanie alkoholu przez 48h przed wizytą, powstrzymanie się od jedzenia i picia przez 4h i nie podejmowanie znacznego wysiłku fizycznego do 12h przed wizytą.

Jak wygląda płatność za wizytę?

Za wizyty stacjonarne można zapłacić gotówką lub kartą po odbyciu wizyty. W przypadku zamówienia jadłospisu prosimy o opłatę z góry.

Jak układane są diety?

Każdy plan dietetyczny układany jest przez dietetyka indywidualnie dla konkretnego pacjenta (z tego powodu nie ma możliwości otrzymania jadłospisu na pierwszej wizycie – nie używamy “gotowców”). Kaloryczność oraz zawartość poszczególnych składników pokarmowych jest skrojona na miarę. Planując jadłospis dietetyk bierze również pod uwagę oczekiwania i preferencje żywieniowe każdego pacjenta.

Czy mój stan zdrowia jest brany pod uwagę przy układaniu diety?

Oczywiście. Mamy doświadczenie w prowadzeniu postępowania dietetycznego u pacjentów obciążonych chorobami przewlekłymi, prowadzimy również pacjentów onkologicznych, z zaburzeniami hormonalnymi, chorobami metabolicznymi, autoimmunologicznymi i innymi problemami zdrowotnymi.

Wizyta owocna, Pani doktor rozwiała wszystkie wątpliwości na temat zalecanej diety w dolegliwościach jelit.

K.B.

Pani Ania jest bardzo miła. Rozumie wybiórczość i interesująco wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona, że trafiłam do tej Pani. Czekam na dalszą "współpracę" 🙂

Basia

Porozmawiajmy!

Email

Rejestracja

666 352 263
787 056 051

Usługi

wizyty w gabinecie
telekonsultacje
wizyty domowe

Adres

ul. Twardowskiego 1a

15-170 Białystok